Birhan Vatansever Galatasaray'da! İlk idmanına çıktı

Galatasaray, Bandırmaspor forması giyen eski futbolcu Birhan Vatansever'i yeniden kadrosuna kattı. Bugün takımla birlikte idmana çıkan 21 yaşındaki oyuncunun transferinin Bandırmaspor'da açıkladı.

Galatasaray Muğdat Çelik ve Oynekuru'nun ardından 3. transferini yaptı. Sarı-Kırmızılı takım kendi alt yapısında yetişen ve Bandırmaspor forması giyen Birhan Vatansever'i kadrosuna kattı.

21 yaşındaki futbolcu geçen sezon bedelsiz olarak 2. Lig ekibi Bandırmaspor'a transfer olmuştu. Birhan Vatansever'in sözleşmesinde transferinde ilk tercih hakkı Galatasaray opsiyonu bulunuyordu. 

İdmana çıktı : Fanatik'in haberine göre; Galatasaray'ın bugün 17:00'de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleşen idmanına da katılan Birhan Vatansever'in transferinin kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.

Süper Lig kulüpleri peşindeydi : Fatih Terim'in özellikle istediği Birhan Vatansever'i Süper Lig'den bir çok kulüp istiyordu. Sarı-Kırmızılı takımın bu transfer için Bandırmaspor'a 500 bin TL civarında bir ödeme yapması bekleniyor.

Terim 15 yaşında A takıma almıştı : Fatih Terim zamanında 15 yaşında A takıma yükselen Birhan Vatansever Galatasaray TV'ye verdiği röportajda Selçuk İnan'ı örnek aldığını açıklamıştı.

Diğer Haberler