Aleyna Tilki Ne Kadar Kazanıyor? Dondurma Üzerinden Aldığı Para Dudak Uçuklattı

Aleyna Tilki Ne Kadar Kazanıyor? Dondurma Üzerinden Aldığı Para Dudak Uçuklattı

Aleyna Tilki yaptığı açıklamayla şok etti. ‘Daha fazlasını aldım’ dedi. Aleyna Tilki ne kadar kazanıyor? Bu servet nereden geldi? Aleyna Tilki’nin dondurma üzerinden kazandığı para dudak uçuklattı. Aleyna Tilki kaç yaşında? Aleyna Tilki kaç kilo? Ünlü şarkıcının boyu kaç cm?

Aleyna Tilki adlı şarkıcı bir mekanın çıkışında yaptığı açıklamada şok etkisi oluşturdu. Cornetto isimli dondurma markasından 1.5 milyon TL kazandığı haberlerini yalanlayan ünlü şarkıcı şaşırtan bir cümle kullandı. Sosyal medya ve magazin kanallarında gündem olan Aleyna Tilki söylentilerle alakalı başka bir şey söylemedi.
 
‘Çok Daha Fazlasını Kazandım’
 
Aleyna Tilki kendisine yöneltilen ‘Cornetto adlı dondurma markasından 1.5 milyon TL kazandığınız doğru mu?’ sorusuna karşılık söylentileri yalanladı ve alaycı bir tavırla ‘Çok daha fazlasını kazandım.’ dedi.
 
Aleyna Tilki Kimdir?
 
Aleyna Tilki, 28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı. Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017’de ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari”yi yayımladı ve Türkiye’de aynı listede 1 numara oldu.

Önceki Haber

YKS Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayınlandı

Sonraki Haber

Torunundan Mahmut Ustaosmanoğlu İle İlgili Son Dakika Açıklaması

BENZER HABERLER