Ersin Korkut Köpeğinin Ölüm Haberini Nasıl Aldığını İlk Kez Anlattı

Ersin Korkut Köpeğinin Ölüm Haberini Nasıl Aldığını İlk Kez Anlattı

Survivor 2020' yarışmacılarından Ersin Korkut, dün 'Survivor Panaroma'nın canlı yayınına katıldı. Yarışmayla ilgili birçok konuda yorum yapan Ersin, köpeği Mes'in ölüm haberini kimden nasıl aldığını detaylarıyla anlattı.

İlk elendiği an köpeğinin öldüğünü bilmediğini söyleyen Ersin, elenen arkadaşlarının yanına gittiğini ancak kimsenin kendisiyle fazla samimi olmadığını söyledi.
 
Bu duruma içerlediğini anlatan Ersin, ağlarken çekilen videonun da sebebinin bu olduğunu, o an bir duygu patlaması yaşadığını açıkladı.
 
Sonrasında programın sunucularından Hakan Hatipoğlu, "Mes'in vefatını nasıl öğrendin?" diye sordu. Bu soruyu yanıtlayan Ersin, yaşadıklarını detaylarıyla anlattı.
 
Ersin Korkut köpeğinin ölüm haberini nasıl aldığını ilk kez anlattıEleme konseyin yayınladığı gün Acun Ilıcalı'nın evine gittiğini söyleyen Ersin, evde Mes'in aynısını gördüm. Hemen "Mes, oğlum" diye seslendim. Ancak sakallarım falan olunca beni tanıyamadı diye düşündüm. Sonra Acun abi bana o senin köpeğin değil Ersin, bir Yılmaz Erdoğan'ı arar mısın? dedi" diye konuştu.
 
"Ben de bahçeye çıkıp Yılmaz abimi aradım. Üzücü haberi o an aldığını söyleyen Ersin, Mes zaten 13 yaşındaydı, bıraktığım arkadaşım Mesut bir sabah kalktığında ölü bulmuş, veterinere götürmüşler ama vefat etmiş"
"Haberi aldıktan sonra iki üç gün çok kötü olduğunu söyleyen Ersin, "Başta Acun abi olmak üzere herkes bana çok destek oldu" dedi.

Önceki Haber

Ankara ve İstanbul'la İlgili Korkutan Deprem Açıklaması

Sonraki Haber

Yaz Kur'an Kurslarında Uzaktan Eğitim Başladı

BENZER HABERLER