Vücudunuza ve Ruhunuza İyi Gelecek” Sağlıklı ve Gerçek Gıdalar Burada

Vücudunuza ve Ruhunuza İyi Gelecek” Sağlıklı ve Gerçek Gıdalar Burada

Geleneksel Pazar sağlıklı beslenmek isteyenler için bir cennet, Anadolu’da yapılan ne kadar güzel şey varsa burada!"

Emirgan Reşitpaşa’daki Geleneksel Pazar, yediğine içtiğine özen gösterenlerin yeni adresi. Anadolu’nun en güzel gıdalarını satan bir dükkân burası. Benekli mercimekten tutun, bamya turşusuna kadar nadide lezzetler, organik meyve sebze, özenle seçilmiş doğal bal, sirke, İzmir’in en güzel bardacık inciri var raflarında. GDO, hibrit tohum, kimyasallarla kirletilmiş gıda giremiyor kapılarından içeri. Bütün ürünleri analizli ve isteyen herkesle analiz sonuçlarını paylaşıyorlar.
 
Ketojenik, GAPS, vegan, glütensiz gibi özel beslenenler için ürün çeşitleri oldukça zengin. İlikli kemik suyunun en iyisini, keçi yoğurdunun en güzelini, sucuğun en kalitelisini buradan bulabiliyorsunuz. Mercimek veya nohuttan mamul makarnaları, ballı dondurmaları nefis! Pancar kvass, kombu çayı gibi probiyotiklere de büyük yer ayırmışlar.
 
Son dönemlerde dükkânın içinde bir de mini fırın açtılar. Siyez buğdayından ekşi mayalı ekmeklerini kendileri pişiriyor.
 
Vücudunuza ve Ruhunuza “İyi Gelecek” Sağlıklı ve Gerçek Gıdalar Bu Adreste
 
Sadece gıda değil, zehirsiz temizlik ürünleri konusunda da iddialı bir dükkân burası. Ekolojik deterjanlar, dezenfektanlar en iyi markalardan seçilmiş.
 
gelenekselpazar.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine kargoyla gönderim yapılıyor.

Önceki Haber

Koronavirüse Yakalanmamak İçin Bunlara Dikkat Edin

Sonraki Haber

Bir Şehirde de Maskesiz Dolaşmak Yasaklandı

BENZER HABERLER