Flaş Gelişme Tik Tok Yasaklanıyor

Flaş Gelişme Tik Tok Yasaklanıyor

TikTok, içerisinde yer alan yüzlerce görsel ve ses efektleriyle kısa videolar çekmenize yarayan bir sosyal ağ uygulaması olarak milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor.

TikTok, içerisinde yer alan yüzlerce görsel ve ses efektleriyle kısa videolar çekmenize yarayan bir sosyal ağ uygulaması olarak milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Fakat uygulama ABD ve  Hindistan'da yasaklandı. Yasağın sebebi ise henüz net değil. Peki tik tok Türkiye'de ve başka ülkelerde de yasaklanacak mı? Bu sorunun cevabı da henüz bilinmiyor.
 
Son yılların en çok indirilen uygulamaları arasında yer almayı başaran TikTok, henüz kullanmayanların merak konusu oldu. Peki TikTok nedir, nasıl kullanılır?
 
TİKTOK NEDİR?
 
Tictoc, iOS ve Android sürümü olan bir sosyal paylaşım servisi. Tictoc ile fotoğraf, video, müzik, bulunduğunuz yer ya da aklınıza gelebilecek her şeyi kısa video olarak paylaşabiliyorsunuz.
 
Çektiğiniz kısa videoları dilerseniz Tik Tok içerisinden dilerseniz de Facebook, Instagram ve Twitter gibi diğer sosyal ağlardan paylaşabilirsiniz. Bu sosyal ağ uygulamasıyla sadece sizin çektiğiniz videoları değil, başka kullanıcıların paylaştığı videoları da izleyebilirsiniz.

Önceki Haber

Maske takma Zorunluluğu Gelen İllere Bir Yenisi Daha Eklendi

Sonraki Haber

Sağlık Bakanı 29 Haziran Vaka Sayılarını Açıkladı

BENZER HABERLER