Temel Karamollaoğlu'ndan Dikkat Çeken Mahmut Efendi Mesajı

Temel Karamollaoğlu'ndan Dikkat Çeken Mahmut Efendi Mesajı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu sosyal medya hesabı üzerinden şu an yoğun bakımda olan İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi için bir mesaj yayınladı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yoğun bakımda tedavi gören Mahmut Ustaosmanoğlu Hoacaefendi için geçmiş olsun mesajı yayınladı. 
 
Karamollaoğlu mesajında "Erbakan Hocamızın yakın dostu ve ülkemizin manevi öncülerinden Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendinin yoğun bakımda olduğunu teessürle öğrendim. Hocaefendi hazretlerine Cenab-ı Allah'tan acil şifalar diliyorum." ifadelerini kullandı.
 
Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi ve Milli Görüş camiası arasındaki yarım asırlık ilişki ve dostluk bilinmekte. Mahmut Ustaosmanoğlu Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın cenazesine soğuk kış günü şartlarında hasta olmasına rağmen katılmıştı. 
 
Bu vefanın bir borcu olarak Milli Görüş camiasının Mahmut Efendi'nin sağlık durumunu yakından takip ettiği bilinmekte. Bu minvalde camianın birçok ismi mesaj yayınladı. En son mesaj yayınlayan isim olan Saadet Lideri "Hocaefendi hazretlerine Cenab-ı Allah'tan acil şifalar diliyorum" diyerek Mahmut Ustaosmanoğlu'na olan sevgi ve hürmetini mesajında açık bir şekilde gösterdi.

 

 

Önceki Haber

Elektriğe 3 Ay Zam Yok

Sonraki Haber

Valilikten Asker Uğurlamaları İçin Uyarı Geldi

BENZER HABERLER