Tuba Büyüküstün’ün Yeni Dizisi

Tuba Büyüküstün’ün Yeni Dizisi

Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran ‘Call My Agent’ isimli dizinin Ay Yapım imzalı Türkiye uyarlamasının ilk büyük sürprizi açıklandı. Star TV’de ekrana gelecek dizide dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip Tuba Büyüküstün kendi kimliğiyle konuk olarak yer alacak.

Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi Türkiye’nin önde gelen oyuncularının yer aldığı dizi önümüzdeki günlerde çekimlere başlıyor.
 
Ünlü oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla anlatan dizi dünya üzerinde rekorlar kırmaya devam ederken Türkiye uyarlaması şimdiden merak ediliyor.
Proje boyunca hikayeye konuk olacak ünlü isimlerden ilki; hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde geniş kitlelere hitap eden güzel oyuncu Tuba Büyüküstün oldu. Büyüküstün çekimlerin başlamasıyla birlikte sete çıkacak.
2003 yılında bu yana oyunculuk yapmakta olan Tuba Büyüküstün, yer aldığı projelerle tüm dünyanın tanıdığı Türk oyuncuların başında geliyor.
Çemberimde Gül Oya, Ihlamurlar Altında, Asi, Gönülçelen, Kara Para Aşk, Cesur ve Güzel dizileriyle haklı bir ün elde eden oyuncu, 3 yıl sonra yeniden televizyona dönüyor.

Önceki Haber

Türkiyenin İlk Covid Laboratuvarı

Sonraki Haber

Koronavirüste İkinci Dalgayı Durduracak Hayvan

BENZER HABERLER