İbrahim Tatlıses'in 42 Yaş Küşük Sevgilisi Hakkındaki Gerçekler

İbrahim Tatlıses'in 42 Yaş Küşük Sevgilisi Hakkındaki Gerçekler

İbrahim Tatlıses, kendisinden tam 42 yaş küçük sevgilisiyle olay olmaya devam ediyor. Sevgilisi Gülçin Karakaya hakkında ortaya çıkan gerçek herkesi şaşırttı.

Son olarak kendisinden 42 yaş küçük sevgilisiyle dillerden düşmeyen İbrahim Tatlıses'in sevgilisi hakkında ortaya çıkan yeni bir geçek herkesin ağzını açık bıraktı. 
 
2011 yılında geçirdiği kaza sonrası uzun süredir ekranlarda olmayan 68 yaşındaki usta sanatçı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde kendisinden 42 yaş küçük olan 26 yaşındaki yeni aşkı Gülçin Karakaya ile kamera karşısına geçti. 
 
İzmirli olduğu öğrenilen Gülçin Karakaya için İbrahim Tatlıses, asistanım demişti fakat gerçek kısa bir sürede ortaya çıktı. Karakaya'nın Tatlıses'in manikürcüsü olduğu ortaya çıktı. 
 
İbrahim Tatlıses'in tüm çocuklarının ve Karakaya'nın ailesinin de karşı çıktığı ilişkinin evliliğe gidip gitmeyeceği merak konusu oldu. 
 
Öte yandan Tatlıses, önceki gün Instagram hesabından sevgilisiyle bir fotoğrafını paylaşarak aşkını ilan etti.
 
Peki, 68 yaşında olan İbrahim Tatlıses kimdir?
 
İbrahim Tatlıses (d. 1 Ocak 1952, Şanlıurfa) ya da asıl adıyla İbrahim Tatlı, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir.
 
Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu),ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. 14 Mart 2011 tarihinde program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtuldu.
 
Evlilikleri
 
İbrahim Tatlıses, ilk evliliğini Urfa'da Adalet Durak ile yaptı. Çiftin üç çocuğu oldu. 1979 yılında Kara Yazma filminde tanıştığı Perihan Savaş ile birlikteliği başladı. Savaş'la evliliğinden Melek Zübeyde adında bir kız çocuğu oldu.
 
9 Ağustos 1984 tarihli gazetelerde yer alan haberlerde şu belirtildi: "İbrahim Tatlıses tarafından kaçırıldıktan sonra yedi saat boyunca dövüldüğünü ileri süren film oyuncusu Perihan Savaş, savcılığa başvurarak Tatlıses'in ruh hastası olduğunu söyledi ve tutuklanmasını istedi. Savaş'ın gözünün morarmış, sol kaşının da patlamış olduğu görüldü.
 
Tatlıses polisteki sorgusunda "Savaş çocuğumun annesidir. Sağda solda dolaşmasını bir erkek olarak gururuma yediremedim" ifadelerini kullanmıştır. Savaş, sonrasında Tatlıses ile olan ilişkisini bitirdi. 1983'te Günah filmini çekerken tanıştığı Derya Tuna'yla ilişkisinden "İdo" (İbrahim) adında bir oğlu oldu.
 
İbrahim Tatlıses, 27 Eylül 2011'de Ayşegül Yıldız'la hastanede evlendi. Çiftin nikâhını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıyarken, Fatih Terim de nikah şahidi oldu. 
 
29 Kasım 2013 tarihinde Ayşegül Yıldız ile boşandı. İbrahim Tatlıses'in Ayşegül Yıldız ile olan evliliğinden Elif Ada isimli bir kızı var.

Önceki Haber

Bakan Albayrak Güzel Haberi Verdi Mağduriyeti Giderildi

Sonraki Haber

COVİD-19 Hakkında Bildiklerimiz ve Bilmediklerimiz

BENZER HABERLER