Ahlaksız Paylaşımı Yapan Ercan Bozdağ kimdir?

Ahlaksız Paylaşımı Yapan Ercan Bozdağ kimdir?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dördüncü kez baba olma sevinci yaşarken, sosyal medyada ahlaksız bir paylaşım yapan Ercan Bozdağ kimdir? hangi siyasi parti ile ilişkisi var? işte detaylar

Ercan Bozdağ kimdir? Esra ve Berat Albayrak çiftinin yeni doğan bebeği Hamza Salih Albayrak hakkında sosyal medyada ahlaksızca yorum yapan Ercan Bozdağ gözaltına alındı. Dördüncü kez baba olma sevinci yaşayan Berat Albayrak hakkında sosyal medyada çirkin yorumlar yapan ve tepki çeken Ercan Bozdağ hangi partiden çıktı merak ediliyor. İşte Ercan Bozdağ gözaltında neler dedi?

Ercan Bozdağ kimdir? Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak hakkında sosyal medyada ahlaksızca yorumlarda bulunan ve büyük tepki çeken şahıs Ercan Bozdağ Mersin'de gözaltına alındı. Yeni doğan bebekleri Hamza Salih Albayrak'ın doğumunu sosyal medya hesabından duyuran ve sevincini paylaşan Bakan Berat Albayrak hakkında çirkin ve ahlaksızca yorumlar üzerine aranan ve son dakika gözaltına alınan Ercan Bozdağ bakın hangi partiden çıktı?

CHP ile bağlantısı var

Twitter hesabını kapatan Ercan Bozdağ'ın facebook hesabından yapmış olduğu diğer paylaşımları kendisi hakkında detaylı bilgi veriyor. 

 

 

Berat Albayrak ve Esra Albayrak çifti, yeni doğan bebeklerine Hamza Salih ismini verdi. Çiftin mutlu gününde Mersin'de yaşayan E.B., sosyal medyada ahlaksız bir paylaşımda bulundu. Paylaşımın yapılmasının ardından kullanıcılar, tepki gösterdi. Söz konusu paylaşımı yaptığı tespit edilen E.B., Siber Suçlarla Mücadele Daire ekipleri tarafından gözaltına alındı. Sorgusu süren E.B.'nin yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Önceki Haber

Temel Karamollaoğlu'ndan Esra Albayrak Açıklaması

Sonraki Haber

İkranur'un Ön Otopsi Raporu Açıklandı

BENZER HABERLER