Oğlunu Ölü Görünce Yıkıldı: Yaktın Bizi Oğlum

Oğlunu Ölü Görünce Yıkıldı: Yaktın Bizi Oğlum

Antalya'da gece bekçiliği yapan 22 yaşındaki Süleyman Hortul evine dönüş yolunda park halindeki motosikletinin yanında ölü bulundu. Acı haberi olay yerinde alan baba Yener Hortul ise gözyaşlarına boğuldu: "Yaktın bizi oğlum"

Bir iş yerinde gece bekçisi olarak çalışan Süleyman Hortul, Antalya'dan Serik'teki evine dönmek için yola çıktığı 07 YC 231 plakalı motosikletinin yanında, yerde kanlar içinde yatarken bulundu.
 
İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Süleyman Hortul'un yaşamını yitirdiğini belirlendi.
 
Yapılan ilk incelemede Süleyman Hortul'un başına yara aldığı, motosikletinin ise hemen baş ucunda park halinde durduğu ve herhangi bir kaza izi bulunmadığı anlaşıldı. Yine olay yerinde başka bir araca ait olduğu tahmin edilen parçalar bulundu.
 
Olayı haber alıp, gelen Hortul'un babası Yener Hortul ve diğer yakınları gözyaşlarına boğuldu. Yener Hortul, "Yaktın bizi oğlum, biz sensiz ne yaparız" diyerek ağladı. Hortul'un cenazesi, savcının incelemesinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Önceki Haber

Arabasını Park Etmek İsterken İş Yerine Girdi

Sonraki Haber

Kabe'de Sosyal Mesafeli Tavaf

BENZER HABERLER