Dünya Yıldızı Türkiye'ye mi Dönüyor?

Fenerbahçede ve dünyanın önde gelen takımlarındatop oynamış yıldız futbolcu Türkiye'ye hoca olarak dönüyor. Efsane isim kim? Kiminle bağlantı kurdu? Hangi takımı çalıştıracak?

Dünya yıldızı eski futbolcu Nicolas Anelka hakkında bir iddia ortaya atıldı. Yıldız futbolcu teknik direktör olarak çalışmak istediğini o kulübe iletti.
 
Hangi Takımla Görüştü?
 
Sporanki'nin haberine göre Nicolas Anelka MKE Ankaragücü yönetimine yeni sezonda teknik direktör olarak çalışmak istediğini iletti.
 
Anelka Kimdir?
 
Anelka, Barbara Tausia adlı Belçikalı bir koreograf ile evlidir. Birlikte 2010 doğumlu ve 2008 doğumlu iki oğlu bulunmaktadır. 2002 yılı yapımı film olan Le Boulet'de Nicolas isimli bir futbolcu olarak rol almıştır. Anelka, futboldan emekli olduktan sonra film endüstrisinde çalışmak istediğini belirtmiştir.
 
Nicolas Anelka bazı çocukluk arkadaşları ile din konusunu tartıştıktan sonra, 2004 yılında, Birleşik Arap Emirlikleri'nde İslam dinini kabul ederek Abdul-Selam Bilal olarak Müslüman ismini almıştır. Başlangıçta, Anelka BAE'nde oynamak için Avrupa'da futbol oynamayı bırakmayı kabul ederek: "Ben burada kalmak ve BAE'nde bir kulüp'de oynamak için hazırım ve İngiltere ya da Fransa'ya dönmek için istekli değilim" ifadesini kullanmıştır Ancak, bu isteği o dönem gerçekleşmemiş ve onun yerine Türkiye'ye taşınmıştır.